MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597065
*
nr 859 7065
Stolar
1 par, teak/rotting, 1950-tal, (liten rottingskada)
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 19:57:25
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 17:48:43
1
150 kr
11/11 19:27:18
2
200 kr
11/11 19:31:33
1
Vinnande bud
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar liten rottingskada rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:14
-
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:54
-
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:03
-
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:21
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7065
Stolar
1 par, teak/rotting, 1950-tal, (liten rottingskada)
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 17:48:43 | 1 | 150 kr |
11/11 19:27:18 | 2 | 200 kr |
11/11 19:31:33 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar liten rottingskada rotting stol stolar teak teakmöbler trä
-
6028 Barstolar
8 st, "norma", Design: Altherr, Molina & Lievore f..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:14 -
5062 Bellmanstol
omkring 1800, Signerad NAS
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:54 -
5147 Clubfåtöljer
Chesterfield modell, klädd i brunt skinn. Bredd: 9..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:10
-
5394 Emmafåtöljer
ett par, 1890-tal
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15 -
6171 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:03 -
6172 Fåtölj
+ fotpall, BD-möbler, läder, fällbar
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:21